.

Ebros Сет од 2 Новина Woodland Селски Шуми Елен Елен Еленски Ѕид Електрични насловната Плоча Акцент Страна се Насликани Извајани Еленов Смола Дома Декор Додаток (6, Една Ба

Ebros Сет од 2 Новина Woodland Селски Шуми Елен Елен Еленски Ѕид Електрични насловната Плоча Акцент Страна се Насликани

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Овие Селски Елени Еленски Ѕид Електрични Покрие Плочи секој мерки 5.75" Висока, 4.25" Широк и 7/8" дебела околу.Тие се вклопуваат стандард еден рокер ѕид кутиите на двата краја.Секоја порција тежи околу 6 унци.Овие Селски Елени Еленски Ѕид Електрични Покрие Плочи се направени од polyresin, рачно насликани и полиран поединечно.Затоа што тоа е смола производ, може да се скрши ако повеќе ги заостри со завртка возачот.Добиете најдобрите во еленов оркестарот со Ebros Подарок за собирање на faux и фрли еленов предмети.Нашиот широк избор на еленов уметност, еленов мебел, еленов акцент и повеќе ќе се донесе еден елегантен допир на диви до вашиот дом.Страствен спортисти и обичните љубители на природата ќе се најде нешто слично на љубов во нашата широка колекција на еленов оркестарот, додатоци, уметнички дела, како и подароци.Ebros Подарок е избор на faux еленов репродукции се направи полесно да ја одредите вашата домашна воздух на пустината мистика.Тоа сега е многу лесно да се трансформира вашиот простор во вашиот дом или канцеларија во рустикален Западен егзотични оклопни со овие елени еленски електрични покрие плочи.Ова особено електрична плоча покрие карактеристики 4 дефинирани interlocking елени рогови, покривање на секоја страна на границите.Овој избор е за пакет од 6 'еден рокер switch плоча опфаќа'.Ова е Ebros Подарок ексклузивна колекција.Монтажа на хардвер не се опфатени со точка.

Особините