.

2022 Битлси Жолта Подморница Ѕидниот Календар, 12 x 12, Месечно (DDW18228)

2022 Битлси Жолта Подморница Ѕидниот Календар, 12 x 12, Месечно (DDW18228)

DEN 383.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

ГОДИШНО ПЛАНИРАЊЕ – План за вашиот целата година, со Сини Meanies.Календар опфаќа 16 месеци, од септември 2021-декември 2022. БИТЛСИ ЖОЛТА ПОДМОРНИЦА ДИЗАЈН – Оди на анимирана авантура!Исполнет со психоделичен слики и оригинални постери уметноста на секоја страна.МЕСЕЧНИ ПРЕГЛЕДИ – Еден месец е во текот на две страници со сликата на врвот и календар страница на дното.Ни трошка одредување на планови и белешки во unruled секојдневно блокови.БОНУС ФУНКЦИИ – Вклучува страница со 4 дополнителни календар мрежи за септември до декември 2020 година за рано планирање.ДЕКОРАТИВНИ ОРГАНИЗАЦИЈА – Висат на ѕидот во вашиот дом, канцеларија или во училиште за целосна година на планирање и пошироко.Печатени на сјајна хартија акции.Мерки 12" x 12" кога е затворен, 12" x 24" кога се отвори.

Особините