.

Marinco Моќ Производи 5278DRI-ТМ.ОЕМ Влезот, Прашина се Спротивстави на Задните Планината, Директно Сечилото Господар/50, 15 Amp, 125V

Marinco Моќ Производи 5278DRI-ТМ.ОЕМ Влезот, Прашина се Спротивстави на Задните Планината, Директно Сечилото Господар/50,

DEN 445.44

Износот
Во форма достапна за нарачката

Најлон.Солидна месинг.УЛ наведени.Marinco нуди целосна линија на специфични индустриски производи со Marinco традиција на иновативниот дизајн и кориснички одговор.На Marinco производи вклучуваат 15, 20, 30 и 50 amp уреди, двете директно ножот и заклучување.Многу функции и придобивките се универзални за сите Marinco бренд производи.

Особините