.

Чекан Maillet во Дрво Бука се Справи со Удобно Штрајк од Површината Склони Чекан Дрво Столарија за DIY Алатка Дрво Работа, (Боја : A)

Чекан Maillet во Дрво Бука се Справи со Удобно Штрајк од Површината Склони Чекан Дрво Столарија за DIY Алатка Дрво Работа,

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

【ДИЗАЈН】– таа има силна виталност.Геометриски облик изгледа едноставна,стереоскопски и великодушни.Тоа присутни побогати чувство со малку боја paited на кожата..емоции на живот и живеел.Да се исчисти, прашина со мека четка или со крпа. 【Рачно изработени】–Стави ги во вашиот простор и ги красат вашата соба, како маса, маса, bookcase, полица, трпезариска маса, кревет.Нека вашиот дом(соба) имаат уште еден сценски место. 【ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ】безбедно за деца и Дете. 【СОВРШЕН ПОДАРОК】 – може да биде одличен подарок за вашите семејства, деца, љубовник, пријатели и тоа може да им даде многу меморија и имагинација.Исто така, може да биде сувенири. 【100% ГАРАНЦИЈА】Ние гарантира 100% враќање и целосна наплата,ако имате било незадоволство со дизајн или големина.Ние ќе ви одговори и да ги реши вашите проблеми во најрано време.Погоден за вашиот дом или двор,Ѕид Mountable Ornament This спектакуларен геометриски дизајн ѕид е убава и уникатна housewarming подарок за вашиот ултра-модерни пријател.декоративни има современ изглед и ќе комплимент вашиот модерната совршено.Боја : AMaterial : дрвена чекан е направен од висок квалитет на буковата, трајни и лесно да се оштетат.Тоа е здрава и еколошки и има долг живот.се приклонуваат : раководителот на дрво, за да чекан на аглеста штрајк површина, што ќе ви овозможи да се победи повеќе лесно и со помалку напор.Тоа може да се подобри ефикасноста на вашиот дограма.Удобна рачка : дршката усвојува дизајн на човечкото тело, кое има мал поклон.Тоа е удобен зафат, кој не се направи вашите уморни раце, можете да го користите долго време да работат.Таписерии изработка : чеканот дрвени mallet има многу исклучителна изведба.Тоа има мазна површина и е многу убава.Својот чекан главата и да се справи се integrally поврзани, кој е многу моќен.Тоа е вашата идеална алатка за машини.Големина : Тоа мерки 9.6 ", 200 g, Тоа е многу преносни, можете да го користите да DIY столарија Тоа може да ги исполни повеќето од вашите столарија потреби, кој ќе биде вашиот добар соработник..Спецификација : Материјал : beechwood Color : како shown Size : 9.6 "Тежина : 200g Package се Вклучени : 1 * дрвен чекан mallet.

Особините

Material:
beechwood
Color:
as shown
Size:
9.6
Weight:
200g
Package Included:
1 * hammer wooden mallet :