.

Cllena Latch Заклучување Худ се Фати за Полнење за 2007-2018 Jeep Wrangler JK JKU (Сребро)

Cllena Latch Заклучување Худ се Фати за Полнење за 2007-2018 Jeep Wrangler JK JKU (Сребро)

DEN 348.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

【ШИРОКА ПРИМЕНА】- Совршени за 2007 година - 2018 Jeep Wrangler JK 2 Вратата & Неограничен 4 Врата ( Спортски, Сахара, Слобода & Рубикон ). 【УНИКАТЕН ИЗГЛЕД】- Jeep Wrangler JK худ заклучување Брави ќе им даде на вашиот Џип повеќе кул изглед и спортски стил. 【ВИСОКА ЈАЧИНА на МАТЕРИЈАЛ】- Направени од умре-фрлија electroplated нерѓосувачки челик и висока јачина алуминиум, одлична отпорност на топлина и нула отпор. 【ЦВРСТИ, ТРАЈНИ】- Одржување на вашиот худ во место, дури и на тешкиот терен, намалување на хауба потреси, овој аспиратор latch најдобар избор за Џип. 【ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА】- Само основни рака алатки, директно може да се замени оригиналниот брави без дупчење што се бара, Прилагодливи и издржливи.

Особините