.

Пинк Фламинго Бебе Лигавче За Детските Години Момчиња и Девојчиња 6-24m Водоотпорен Храна Bibs За Јадење.

Пинк Фламинго Бебе Лигавче За Детските Години Момчиња и Девојчиња 6-24m Водоотпорен Храна Bibs За Јадење.

DEN 167.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Подарок За Бебето - Му Дадете На Вашето Бебе Да Го Носат Овој Лигавче, Да Биде Симпатична Бебе, Па На Вашето Бебе Изгледа Повеќе Симпатична.Високо-Квалитетен Водоотпорен Ткаенина - Нашиот Божиќ Бебе Лигавче Е Направен Од Високо-Густина Високо-Квалитетни Водоотпорен Крпа, Која Е Мека И Силна.Еден Слој Структура, Не се Грижи За Непријатни Нешта Помеѓу Ткаенина Слоеви.Без Памук Слој, Дамките И Мириси Ќе Не Држи.Погоден За 6-24 Месеци Бебето - Погоден За Бебиња На Возраст Од 6-24 Месеци.Тоа Е Многу Погодна За Бебиња Да Се Пие Млеко, Јадат, И Да Играат Игри.Голем Џеб - Постои Џеб На Задната Страна, Па Нема Потреба Да Се Грижите За Храна Протекување Надвор Од Бебето.Кога е Во Употреба, Тоа Станува 3d Џеб Да се Соберат Остатоци И Контрола На Spillage На Храна Отпад.Прилагодлив - Рамо И Врати Се Отворени И Затворени Со Прилагодливи Snap Копчето За Лесно Ракување.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 1. Материјал : Полиестер (Водоотпорен)2. Перформанси : Направен Од Високо-Густина Високо-Квалитетни Водоотпорен Материјал, Меки И Цврсти.Лесно Да Се Чисти. 3. Применливи Сцени : Погоден За Бебе Да Пијат, Да Јадат, Да Играат Игри Кога Го Користите. 4. Применливи Толпата : 6-24m Години. 5. Додатоци Изградба : Рамо Назад Со Прилагодливи Четири Токи, А Рефлексивен Три-Димензионални Џеб.

Особините