.

N Стоматолошки Мал Плоштад Квартет Модел Вибратор Лабораториска Опрема 150W Плоштадот Диск Осцилатор

N Стоматолошки Мал Плоштад Квартет Модел Вибратор Лабораториска Опрема 150W Плоштадот Диск Осцилатор

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

▶Моќност : 150 W. ▶Мала лабораторија гипс вибратор. ▶Постојат две нивоа на слаби и силни, која може да се промени по потреба. ▶Ова е високо-моќ, висока ефикасност вибратор.На уникатен дизајн за дисипација на топлина база дозволува тоа да се работи за долго време. ▶Пред дополнување на, стави се префрлат во средината "O", а потоа на моќ, вклучување на прекинувачот (индикатор за светло е вклучено), изберете силна или слаба ниво, и конечно вклучување на прекинувачот 2 или switch.Една, таа започна да работи.

Особините