.

BioSpec 11079110 Стакло Лежиште, 1.0 mm Дијаметар, За Beadbeating

BioSpec 11079110 Стакло Лежиште, 1.0 mm Дијаметар, За Beadbeating

DEN 828.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Работа со Повеќето Ткиво употреба на 1.0 mm дијаметар стакло мушка.Стакло има густина од 2.5 g/cc.Најчесто се користи мушка медиумите за "beadbeating'.Нема потреба да ги отстрани отпосле.Мушка е продаден во една фунта шише.

Особините