.

SISHUINIANHUA Home Сет 7Inch 2 Апартмани Видео Врата Телефон Спогодба Систем IR-Намалување на HD 1000TVL Камера Врата Камера +Електрично Заклучување

SISHUINIANHUA Home Сет 7Inch 2 Апартмани Видео Врата Телефон Спогодба Систем IR-Намалување на HD 1000TVL Камера Врата Камера

DEN 23950.56

Износот
Во форма достапна за нарачката

7" колор TFT LCD без зрачење, ниска потрошувачка на енергија и висока дефиниција.IR-НАМАЛУВАЊЕ на Камерата со Визија Ноќ.Електрично заклучување-контролна функција.Handfree спогодба.Следење на надворешната страна на вратата.Отворено Камера Модел Бр. : MCNight Визија : IR светла видливи во рок од 3 meters Vision Агол : 92º Широк Angle Plus Контрола : Automatically Power Потрошувачка : Мирување : 0.1 W; Отклучување : 6 WInstallation : Површината mount Size : 180*95*25mm Material : Алуминиум alloy Monitor : Дисплеј : 7" TFT LCD(16 : 9) Резолуција : 960(H) X480(V) Напојување : DC15 V1.2А Инсталација : Surface mount Големина : 225*160*24mm What е во кутија : 1 x Надворешна Единица (2 копче за Камера)2 x Затворен Unit2 x DC15 V Adapter4 x 4-core Врска Cable1 x 2-core Врска Cable2 x Пакет на Screws1 x Прирачник.

Особините