.

XIULAIQ врата Спогодба Врата 7 TFT LCD Жичен Видео Врата Телефон Систем Затворен Следи 700TVL Отворено IR Камера Поддршка Отклучите

XIULAIQ врата Спогодба Врата 7 TFT LCD Жичен Видео Врата Телефон Систем Затворен Следи 700TVL Отворено IR Камера Поддршка

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

На алуминиум алуминиумски панел на внатрешна единица е модерен и луксузен.Алуминиум легура надворешна единица е издржлив, rainproof и анти-оксидација. 7" колор TFT LCD, ниска потрошувачка на енергија, висока дефиниција.Инфраред камера со ноќно функција.Електрично заклучување контролна функција, hands-free спогодба.На алуминиум алуминиумски панел на внатрешна единица е модерен и луксузен.Алуминиум легура надворешна единица е издржлив, rainproof и анти-оксидација.7" колор TFT LCD, ниска потрошувачка на енергија, висока дефиниција.Инфраред камера со ноќно функција.Електрично заклучување контролна функција, hands-free спогодба.Исклучете соба спогодба функција.Следи надвор.16 видови на doorbells прстен.На јачината на звукот, осветленоста и контрастот се прилагодливи.Лесно можете да го инсталирате сами со користење на адаптери и кабли ние се обезбеди во овој комплет.Пакетот вклучува : 1*видео intercom Brightness, chroma и јачина прилагодливи.

Особините