.

EMC Спортски Проширување Headband

EMC Спортски Проширување Headband

DEN 185.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Направени на удобно поли spandex ткаенина.Се проширува до околу 4.5".Ткаенина покриена еластична за издржливост.Може да се носи целосно да се прошири, или свитканите за потесен стил.Оваа SOFFE проширување headband е супер-симпатична кој таа ќе го сакам носи додека работи, вежбање, или на полето за играње.На headband удобно обезбедува на косата во место и надвор од нејзиното лице, додека бои и/или моден дизајн додава флеш на боја и забава на нејзината облека.Се носат за мода или спорт.

Особините