.

Калифорнија на Обучувачи Деца'and Возрасни Роденден Девојка Флорални Круна Роденден Девојка Headband, Тиара (Роденден Девојка)

Калифорнија на Обучувачи Деца'and Возрасни Роденден Девојка Флорални Круна Роденден Девојка Headband, Тиара (Роденден Девојка)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Отстранлив текст : сите Ние сме за да биде ефикасна и рециклирање кој е зошто "роденден девојка" текст е пренослив изработка на круната повеќе разноврсна.Ова убаво рачно изработени круна карактеристики "роденден девојка" во cursive направена од faux кожа."Јас" писма двоен како свеќа акценти.Бендот е совршено обвиткани со крем grosgrain лента со прекрасна боја на слонова коска и праска се чувствува цвеќиња и злато faux кожа лист акценти.На допир на злато polka точка tulle додава празнична фактор.Големина : Една големина одговара на повеќето возрасти 3+ за возрасни.Да, возрасните можат да го носат овој флорални роденден круна, премногу.Претендираат се Игра : Оваа круна е супер разноврсна и може да се користи за се, од се игра време за свадба додатоци.Текстот е пренослив така, малку може да се носат како флорални круна откако ќе завршиш со роденден режим.Дизајниран од страна на мајка ми во Ирвин, Калифорнија > ве Молиме, посетете ја нашата продавница за сите на вашата коса додатоци потреби!Само кликнете на 'Калифорнија на Обучувачи' хипер линк името над овој опис.Ова убаво рачно изработени круна карактеристики "роденден девојка" во cursive направена од faux кожа."Јас" писма двоен како свеќа акценти.Бендот е совршено обвиткани со крем grosgrain лента со прекрасна боја на слонова коска и праска се чувствува цвеќиња и злато faux кожа лист акценти.На допир на злато polka точка tulle додава празнична фактор.Имаме клиенти од 1 година до возрасни!На headband може да се носи на посебен ден и сите во текот на годината, бидејќи на нашата smart текст отстранлив табови.Совршен за социјалните медиуми, семејни фотографии, и многу повеќе.Ние дизајниран нашите сопствени производи и тестираат.Ние бидете сигурни дека производите ќе трае и ќе може да помине кон помладите.Изградба ние дизајниран е добро да се стори.Сите ние сме за да биде ефикасна и рециклирање кој е зошто "роденден девојка" текст е пренослив изработка на круната повеќе разноврсна.Вашата девојка може да го користите ова убави цвеќиња круна сите во текот на годината и да ги текст Роденден Девојка на нејзиниот посебен ден.

Особините