.

TOBATOBA Bandana Headband за Жени 10 Парчиња Заврзана Headbands за Жените Косата Bandanas за Жените Paisley Главата Бендови Не се Лизга Мода за Жените Гроздобер Boho Headbands Широк Turban Headbands Женс?

TOBATOBA Bandana Headband за Жени 10 Парчиња Заврзана Headbands за Жените Косата Bandanas за Жените Paisley Главата Бендови

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Повеќе Paisley Headbands Избори - Симпатична bandana headbands со различни бои и се даде повеќе избори, 10 парчиња шарени paisley headbands, вклучувајќи црно, црвено вино, розова, жолта, сина, небо сина, зелена, виолетова, црвена, бела.Добра идеја за да ги споделите со вашето семејство и пријатели.Еластична, Нема Главоболки и Не се Лизга - Направен од висок квалитет на ткаенина материјал, меки и удобни за носење.Се водат заврзана headbands одговара на повеќето жени.Еластична јазол headbands не се притисне главата и нема да предизвика главоболка, не се лизга или ако носиш тоа за долго време, добро коса додатоци.Повеќе Користење на Стилови - Класичен заврзана turban headbands, удобно носење за секојдневно носење, работа, ЗУМ состанок, работат надвор, Јога, миење лице, make up, нега на кожата, лице, задржете ја косата назад добро, и лесно да ви даде една добра фризура во кратко време.Совршен Дама Дар - прекрасна коса додатоци подарок bandana headband за жените, дами и тинејџерски девојки за роденден, годишнина, bachelorette партија, дипломирање сезона и сите фестивали, давајќи им на нејзините повеќето стилски избор на подароци. 100% По-продажбата од TOBATOBA - TOBATOBA гарантира дека ако наидат на проблеми во текот на купување или употреба, ве молиме слободно контактирајте со нас, и ние ќе се обезбеди задоволни решенија и слободни врати размена или целосно враќање на средствата.Pls љубезно пребарување TOBATOBA Headbands да сурфате на нашата целиот каталог оглас за дополнителни големи колекции.

Особините