.

8K Оптички Влакна HDMI Кабел 100 метри,Adoreen 48Gbps HDMI 2.1 Кабел(20ft-100ft),Активни Оптички HDMI Кабелот,за 8K@60Hz 4K 2К Динамичен HDR ЛАК HDCP2.2 4:4:4 3D,Компатибилен PS5/PS4,Xbox,Ultra HD TV(30.5 м)

8K Оптички Влакна HDMI Кабел 100 метри,Adoreen 48Gbps HDMI 2.1 Кабел(20ft-100ft),Активни Оптички HDMI Кабелот,за 8K@60Hz

DEN 2428.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

★Известување пред да нарачате : Оптички Влакна HDMI Кабелот е Една Насока Пренос, Тоа мора да биде инсталиран во правилна насока : На Кабел со "Извор" приклучок за поврзување HDMI Out уреди(Blu-ray плеер, Xbox еден итн.); "Display" приклучок за поврзување на вашиот HDMI екранот уреди(ТВ, Проектирање,Следење и сл.).И ве молиме бидете сигурни дека вашите уреди поддршка 8 K, Ако сакате оваа влакна hdmi кабел за работа со 8 K карактеристики. 【Вистински 8 K HDMI Оптички Влакна Кабел】Adoreen Оптички Влакна HDMI Кабел Поддржува 8 K 7680*4320@60 Hz,4 K, 2 K, 1080 P, HDR10 4 : 4 : 4. Кој 100% Реално 8 K квалитет, секој кабел е индивидуално тестирани за да ги поддржува највисок стандард на 8 K HDMI 2.1 стандарди.Компатибилен со сите видови на HDMI уред,како што се 8 K UHD ТЕЛЕВИЗОР, Лаптоп, КОМПЈУТЕР, ДВД, PS3, PS4 Про, Xbox, Blu-ray плеери, проектори, и повеќе. 【48 Gbps Супер-со Голема Брзина за Пренос на Податоци,】 Adoreen Оптички Влакна HDMI Кабел Поддржува Динамичен HDR формати и пропусен опсег способност се зголемува до 48 Gbps.Таа Поддржува HDCP2.2 кога го користите HDCP2.2 видео извор, 48 бита/px HDR боја длабочина, Audio Return Channel (ARC).Обезбедување на Ultra HD Видео Пренос Искуство и 3 D Визуелни Ефекти, Аудио и Видео Sync Пренос.Компатибилен со HDMI 2.0 б/2.01/2.0/1.4/1.3/1.2/1.1. 【Ултра Тенок & Флексибилни】На Оптички Влакна HDMI Кабел е Многу Тенка и Флексибилна, само 0.185 инчи дебела(4.7 mm).Поради чип е во конектори, ве молиме не се повлече HDMI приклучоците.На влакна HDMI диригент е направен на хибридни чисто стакло и OFC жици, не насилно се повлече на кабелот за себе. 【2 Години Грижете се-Бесплатно Гаранција】Adoreen Оптички Влакна HDMI Кабли обезбеди безусловна 2 Години без мака гаранција, може да се добие целосна наплата или замена за слободен ако квалитет проблем.За било какви прашања ве молиме не двоумете се да контактирате со нас преку прво.Ние ќе ви обезбедиме нашата најдобра услуга и решение за вас.Оптички влакна HDMI Кабел Adoreen 8 K HDMI 2.1 Кабел Adoreen Оптички Влакна HDMI Кабел Поддржува 8 K 7680*4320@60 Hz,4 K 2 K, 1080 P, HDR10 4 : 4 : 4,Обезбедување на Ultra HD Видео Пренос Искуство и 3 D Визуелни Ефекти, Аудио и Видео Sync Пренос.Компатибилност (High-Speed HDMI Кабел) Поддржува : 8 K 7680*4320@60 Hz,4 K@120 Hz, 2 K, 1080 P Стапки на Пренос :До 48 Gbps Поддржува :HDR10 HDCP2.2 4 : 4 : 4/4 : 2 : 2/4 : 2 : 0 Поддржува :3 D ,ЛАК Поддржани Уреди : Playstation, 8 K UHD ТЕЛЕВИЗОР, Лаптоп, КОМПЈУТЕР, ДВД, PS3, PS4 Про, Xbox, Blu-ray плеери, проектори, и повеќе.КАРАКТЕРИСТИКИ Верзија : 8 K HDMI 2.1 Кабел Конектор : HDMI Машки да Машки 24 K Злато Позлатен Материјал : висок квалитет на стаклени влакна Компатибилност : HDMI 2.0 б/2.01/2.0/1.4/1.3/1.2/1.1.

Особините