.

8K HDMI 2.1 Кабел,Megon 48Gbps hdmi Кабел Поддршка Ултра Висока Брзина 8K@60Hz 4K@120Hz Динамичен HDR & Dolby Atmos Компатибилен за Apple TV Xbox Серија X RTX 3080 PS4 PS5 (6.6 FT)

8K HDMI 2.1 Кабел,Megon 48Gbps hdmi Кабел Поддршка Ултра Висока Брзина 8K@60Hz 4K@120Hz Динамичен HDR & Dolby Atmos Компатибилен

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Совршени Перформанси】HDMI 8 K Бакар Кабелот Кабел, HDMI 2.1 Кабел,Поддршка Ултра Резолуција на 8 K 7680*4320,Поддршка 8 K@60 Hz,4 K@120 Hz,4 K@144 Hz,1080 P, UHD ,HDR,HDCP 2.2 2.3 ,Обезбедување на Ultra HD Видео Пренос Искуство и 3 D Визуелни Ефекти,Аудио и Видео Sync Пренос. 【Ниска EMI Емисија】8 K UHD HDMI кабел карактеристики на многу ниско EMI емисијата наназад и е компатибилен со претходните верзии на High-Definition Multimedia Interface Specification и може да се користи со постојните High-Definition Multimedia Interface devices. 【48 Gbps Брзина на Проток】Висока Брзина на Проток на 48 Gbps,HDMI Бакар Кабелот Кабел,Сообраќај да стигне до 48 Gbps,Високо-брзински пренос без сигнал на косата,HDR 4 : 4 : 4 боја формат. 【За сите HDMI 1.4, 2.0, 2.1 уреди 】 Оваа заверена премиум HDMI кабел за да се поврзете со Xbox Еден, Xbox 360, Apple TV, PS4,PS5, Mac Book Air, Mac Book Pro, Оган ТВ, Roku Стап Играч, Xbox, Playstation, PS3, PS4 Про, PS5,Xbox Еден/360, Blu-ray плеер, Проектор,etcs, и повеќе со овој HDMI кабел е беспрекорна пренос, ништо не може да го запре од вашата забава, Навистина поддршка беспрекорна аудио со некомпресирани дигитални 7.1, 5.1 или 32 канали. 【Доживотна Гаранција】 на идните доказ кабел.Ако нешто тргне наопаку во секое време, бидејќи на производителот грешка, ние го замени за слободни.Megon знаат на свој одличен услуги на клиентите и трае подолго производи.Ве молиме контактирајте со продавачот директно.

Особините