.

Стенли 20-047 20-Инчен Нож Должина х 12 Точки По Инч FatMax Видов со Нож Оклоп Слој

Стенли 20-047 20-Инчен Нож Должина х 12 Точки По Инч FatMax Видов со Нож Оклоп Слој

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Blade Armor композитен слој го штити ножот со 2x повеќе рѓа заштита.Сечилото е за 15% подебели отколку конвенционалните пили за straighter парчиња со помалку обврзувачки.Sharp Tooth Видов Технологија користи три сечење површини да се намали за 50% побрзо thanconventional Стенли рачни пили.Индукција прекалени заби остане остри до пет пати повеќе од стандарден заби.Назад на saw може да се користи за да се означи 45 и 90 агли.Ограничен Доживотна Гаранција.Blade Armor композитен слој го штити ножот со 2x повеќе рѓа заштита, 6x повеќе abrasionprotection, и 50% помалку триење (во споредба со Стенли лакирани пили).Сечилото е за 15% подебели отколку конвенционалните пили за straighter парчиња со помалку обврзувачки.Sharp Tooth Видов Технологија користи три сечење површини да се намали за 50% побрзо thanconventional Стенли рачни пили.Индукција прекалени заби остане остри до пет пати повеќе од стандарден заби.Назад на saw може да се користи за да се означи 45º и 90º агли.Ограничен Доживотна Гаранција.Опис На Производот 20, 8 Точка, Fatmax Видов Со Нож Оклоп Слој, Ножот Оклоп Е Композитен Слој, Кој Дава 2 Пати Повеќе Рѓа Заштита, 6 Пати Повеќе Триење Заштита, 50% Помалку Триење, 15% Подебели Ножот За Straighter Прекини, Sharptooth Видов Технологија Користи 3 Сечење Површини & Прекини 50% Побрзо, Задниот Дел Од Видов Знаци 45 & 90 Степени Агли, Подебели Рачка За Контрола & Лизга Отпор.Од Производителот Blade Armor композитен слој го штити ножот со 2x повеќе рѓа заштита, 6x повеќе abrasionprotection, и 50% помалку триење (во споредба со Стенли лакирани пили).Сечилото е за 15% подебели отколку конвенционалните пили за straighter парчиња со помалку обврзувачки.Sharp Tooth Видов Технологија користи три сечење површини да се намали за 50% побрзо thanconventional Стенли рачни пили.Индукција прекалени заби остане остри до пет пати повеќе од стандарден заби.Назад на saw може да се користи за да се означи 45º и 90º агли.Дебели, ергономски дизајниран зафат е отпорен на лизгање и додава удобност.

Особините