.

YFMMM Спалната соба Заклучување на Вратата Механички го исклучите се Справи со Заклучување Дом Трајни Цинк Легура Безбедносни Брави на вратите Хардвер се Справи со П

YFMMM Спалната соба Заклучување на Вратата Механички го исклучите се Справи со Заклучување Дом Трајни Цинк Легура Безбедносни

DEN 2193.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

ПРЕД КУПУВАЊЕ : Потврди Дека Димензиите Одговара на Вашиот Тековната Хардверска се Заклучува.Заклучување на Тип За надвор замав врати, се Справи со Поставување одговара на 35~50mm Дебели Вратата.Заклучување на вратата се Справи со поставува вклучува рачка на менувачот, внатрешни работи Кодот за јадрото, и копчето за Заклучување, Шрафовите итн.Анти-корозија и издржливи заклучување на вратата хардвер, е вашиот Комерцијални & Станбени најбезбедните внатрешна врата заклучување. 100% Нова Врата Хардвер за заклучување се справи со сет, Прецизни пакување гарантира безбедно испорака на производи.Детали : Име на Производ : Внатрешни работи заклучување на вратата се справи со kit Product материјал : Цинк alloy Surface третман : Brushed Specifications : 200mm долго, 52mm wide Suitable за врата дебелина : 35~50mm Center растојание : 58mm Clip растојание : 45mm Applicable врата тип : Universal Adaptation клуч : 4pcs Use : домашна кујна, спална соба, бања, комерцијални storenote : Пред Купување : Потврди Дека Димензиите Одговара на Вашата Моментална се Справи.

Особините