.

Чипка & Стп Toupee За Мажи 130% Коса Густината на Косата Додатоци За Мажи 1C# 8x10 130%

Чипка & Стп Toupee За Мажи 130% Коса Густината на Косата Додатоци За Мажи 1C 8x10 130%

DEN 8265.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

На hairpiece користете 100% медиум-светло густина, со користење real humen коса.Косата густина природно варира во зависност од тенок мека коса немаат метежот и пролевање слободни.Дистрибуција на вистинска коса густина, Совршено решение за губење на косата кај мажи, па таа може да изгледаат природно.Нашите Hairpiece ќе биде вашиот совршен партнер.без разлика дали е спорт, пливање, партии, датуми, на свадби и на отворено, вие може да го направи тоа со леснотија.Се надеваме дека секој купувач може да добие повеќе соодветни производи и грижете се-слободен шопинг искуство.без оглед на прашања што ги имате, само ги споделите со нас и ние ќе брзиот одговор во рок од 24 часа.Губење на Материјал : Индискиот Hair Origin : Cn(Потекло)Најдолга Коса Дел : >=50%Животен Век : 3 Months Knot : Двоен Knot Bulk Купи : 1 Pcs/Lot Toupee : Lace Size : 5 X7 5 X8 6 X8 6 X9 7 X9 7 X10 8 X10 8 X11 Hair Одделение : Машина Направени Remy Toupee Текстура : 30мм.

Особините