.

1pc Без Пролевање конска опашка Коса Екстензии Ноктот Во Клипот Синтетички Брановидна Кадрава Лажни Природни Опашка Hairpieces Перика За Свадба Тема Партии Шопинг 18 Инч?

1pc Без Пролевање конска опашка Коса Екстензии Ноктот Во Клипот Синтетички Брановидна Кадрава Лажни Природни Опашка Hairpieces

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

*Клип во Коса Екстензија : еден од најлесниот начин да се добие погуста коса во минути,долготрајни : свежина без иритација на кожата.пот отпорни, да остане свежа и чиста. *Најдобро решение за засрамувачки момент-брза поправка за лошо се намали коса за да се подобри вашата самодоверба. *Косата Екстензии Направени Од Премиум Квалитет : Свиленкаста и Мека, Многу Светлина, Без Tangles и Без Пролевање,Метежот Слободни и Трајни,Не Исчезнат. *Тие се неверојатни без никакви повреди или хемиски третман за вашата коса. *Одлично за секојдневна употреба, забави, свадби, cosplay и други прилики.Најчесто поставувани ПРАШАЊА?*Може да биде во боја ?*не ,не може боја ,бидејќи ова е синтетички материјал*Може да се пеглаат ?*да ,бидејќи материјалот е топлина-friendly влакна ,па можат да се пеглаат во 150-180 степен или 300-350 Целзиусови*Како да се restyle ?*За разлика од свој коса ,синтетички влакна само поставува по тоа cools,така да навивам додека не се излади ,а потоа realse !*Како да се detangle ?(1)Спреј вода или перика клима уред &detangler за да се спречи добивање заплеткано(2) Detangle на коса со помош на широк заб чешел внимателно .Започнете од завршува и да работат кон коренот за да се намали пролевање(3)подобро е да плетенка на конска опашка или да направи пунџа за да се избегне статични помеѓу синтетички со облека ако носи сите денот*Како да се DIY за перика средството за смекнување на косата?*Добиете празна келеш шише ,ставете средство за смекнување на косата или ткаенина омекнувач во тоа ,тогаш пополнете ја со вода (косата балсам : вода=1 : 5).Блиску и се тресат пред употреба!*Како да се мие ?(1)Она што ќе ви треба ?крпа,шампон &клима уред,перика клима уред,широк заб чешел(2)Да се спречи вирусот ,чешел косата почнувајќи од завршува(3)се додава 1 лажица шампон да ладна вода ,натопете за 5 минути(4)Исплакнете перика нежно во студената бистра вода два пати или додека темелно печете(5)Додадете некои средството за смекнување на косата да се потопи перика околу 10 mintues,тогаш јасно вода(6)Размачкана перика нежно со крпа ,не се притисне,пресврт,четка или чешел додека влажни(7)Оставете перика да се исуши ,не се користи фен за коса(8)Нежно чешел косата од крајот на перика со широк-заб чешел(9)Спреј лесно со перика conditioner Texture : Лабава Wave Material Одделение : Висока Температура Fiber Unit Тежина : 140g/piece Can Се Permed : Yes Attachment : Clip-In Color Тип : Чиста Color Length : 18 инчи 22 инчи 26 inches Package : 1 buc/set Коса Екстензии.

Особините