.

KaiDengZhe Соларен Автомобил Гума Тркала Светла LED Тркало на Автомобилот Гуми Воздушен Вентил Капа Светлина, Движење Сензори Блескави Шарени ЛЕР Гас Млазницата Капа Гу?

KaiDengZhe Соларен Автомобил Гума Тркала Светла LED Тркало на Автомобилот Гуми Воздушен Вентил Капа Светлина, Движење Сензори

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Сино зелена црвена бела светлина, трепка. 4x со Завртки Орев.Лесно да се инсталира, само се стегне производ на гас млазницата на автомобил гуми, процесот може да се заврши во рок од 15 секунди на едно лице.Сино зелена црвена бела светлина дишење.Авто почне да трепка кога возилото е во движење, кога автомобил брзина и до 25 километри/h во текот на ноќта.5 ЦМ, висина од околу 2.Авто почне да трепка кога возилото е во движење, кога автомобил брзина и до 25 километри/h во текот на ноќта.Соларни полнење, литиум батерија, слободни инсталации, одржување слободни, нема потреба да ја замените батеријата.Со вибрации сензор и светлина чувствителни систем.Вентил светлина дијаметар од околу 4.Карактеристики : .Лесно да се инсталира, само се стегне производ на гас млазницата на автомобил гуми, процесот може да се заврши во рок од 15 секунди на едно лице.Висока осветленост LED светлината може да се избегнат несреќи при возење во текот на ноќта. ★【Различни режими можат да бидат избрани】 Кога возилото е во тек, светлината ќе наизменично флеш со три бои на црвена, сина, бела и зелена, и ќе има прекрасни светла. ★【Движење Sensing System】 автомобил гума тркала светлина има светлина и движење сензори за контрола на системот.Сино зелена црвена бела светлина, скокање.★【Соларни полнење】 Соларни полнење, литиум батерија за складирање, инсталации-бесплатно, одржување-бесплатно, без замена на батеријата, поефикасни и еколошки.Сино зелена црвена бела светлина, сите светла во исто време.Мала, мала тежина, трајни и водоотпорен.Мала, мала тежина, трајни и водоотпорен. 4 x Автомобил Гума Тркала Светлина.Во темна средина, автомобилот автоматски трепка со брзина над 25 километри / h, се потсетат на автомобил или пешачки за избегнување, намалување или избегнување на сообраќајни несреќи.Под оваа брзина, тоа ќе го исклучи автоматски по 2 секунди.Авто престане да трепка кога возилото не е во движење или кога автомобил брзина подолу 25 километри/h во текот на ноќта.Со вибрации сензор и светлина чувствителни систем.Соларни полнење, литиум батерија, слободни инсталации, одржување слободни, нема потреба да ја замените батеријата.Постојат повеќе трепка начини за вас да се избере (притиснете на црвеното копче за да го изберете трепка режим). ★【Квалитетни материјали】LED тркало на автомобилот гуми вентилот на гумата капа светлина е покриен со висок квалитет со силиконска, отпорност на корозија, стареењето на корозија, висока / ниска температура отпор, одлична отпорност на вода, за да се избегне висок притисок на вода пиштол штета на светлината. ★【Лесна инсталација】 Лесно да се инсталира, само завртки со навртки на воздушен вентил на воланот, обично се користи за велосипеди, мотоцикли, автомобили, спортски автомобили и камиони, Американски стандард воздух чешми.

Особините