.

Sando Техника Сон си поигруваше со Бои Проток 15.5 ПРЕДВОДЕНА Тркала Прстен Светла Rim Светла Гуми Светла Сина-Заб Стан Контролирани 4 Светла

Sando Техника Сон си поигруваше со Бои Проток 15.5 ПРЕДВОДЕНА Тркала Прстен Светла Rim Светла Гуми Светла Сина-Заб Стан

DEN 4250.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

4pcs прилагодливи тркала прстен светла, опремени за 15.5" rotors, Сон си поигруваше со Боја, Сина-заб Стан Контролирани (BLEDIM),IP68 Водоотпорен.Сино-заб Стан контролер (ве Молиме да пребарувате РАНЛИВИТЕ во вашиот Google Play за да се добие Стан или скенирање на кодот на возачот) Боја : Сон Боја Брка, повеќе од 130 различни работни обрасци Тркала Прстенот со Дијаметар : можат да бидат опремени на 13.5" да 17.5" rotors Месеци да Кочница Роторот Прашина Shield Оперативен Напон : 12 V DC Vibrantly осветлува Тркала Бунари Одговара на околу Кочница Роторот Може да издржи голема топлина температури Универзална Fitment Монтажа Хардвер вклучени 1 Година Гаранција [Бидете сигурни да проверите на дијаметар на вашиот кочница роторот за да се обезбеди соодветна fitment] Следново видео ќе ви покаже како воланот светла работа https : //www.youtube.com/watch?v=T6 U_j J4faf0.

Особините