.

N/A Везени Мајчин Деколте и Поедноставен Цвеќиња Резервни Гуми Покрие Гуми Опфаќа Кампување Водоотпорен Тркала Заштитници за Camper Патување Приколка,Rv, ЏИП, Камион Џи

N/A Везени Мајчин Деколте и Поедноставен Цвеќиња Резервни Гуми Покрие Гуми Опфаќа Кампување Водоотпорен Тркала Заштитници

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Премиум Материјалот】 Нашите Резервни Гуми Поклопецот Се Направени Од Високо Квалитетна Полиестер Влакна.Со Не-Нула Мека Подлога.Моќен Водоотпорен Материјал, Dustproof, И Водоотпорен, Сончање И Анти-Корозија,Одржува Обликот Во Кој Било Температура. 【Лесно Да Се Инсталира】 Нашите Гуми Опфаќа Се Опремени Со Најлон Јажиња И Токи, Големината Е Прилагодлив, Лесен За Инсталација И Отстранување, Без Алатки.Тоа Е Апсолутно Загарантирани Со Кои Можете Лесно Да Го Инсталирате Гуми Капак На Автомобил. 【Од Суштинско Значење За Патување】 Нашите Гуми Опфаќа Не Само Прашина-Доказ, Но, Исто Така, Направи Вашиот Автомобил Да Изгледа Поубаво.Тоа Е Мора Да Се Има Ставка За Кампување, Авто-Возење Турнеи, И Дневни Патувања, Додавајќи Убава На Допир На Вашиот Пат. 【Универзална Гуми Покрие】 Постојат Четири Големина(14 15 16 17 Во),Големина S (R14) Одговара За : Дијаметар 60~69cm, Големина M (R15) Одговара За : Дијаметар 70~75см, Големина L (R16) Одговара За : Дијаметар 76~79cm, Големина Xl (R17) Одговара За : Дијаметар од 80~83cm,Одговара За Џип,Приколка, Rv, Suv И Многу Возило. 【Апликација 】 Особено Погодни За Хонда Cr-V, Jeep Wrangler, Campers, Тојота Crv Rav4, Suzuki, Ford, Камиони, Автомобили, Rv, Camper,Џипови, Приколки, Rvs, Спортски Автомобили, Камиони И Многу Возила.Гуми Покрие Помогне Да Се Заштитат Вашиот Тркало Да Се Користи За Подолг Time Specifications Material : Моќен Полиестер, Водоотпорен Материјал.Вклучува : 1pc Тркала Гуми Капак.Fitment : Универзална За Сите Автомобил.На Маска Ви Помага Да Се Заштитат Од Сонце, Дожд, Кал, И Други Елементи, Мензи Може Да Биде Суспендиран Или Hosed Off.Ексклузивно Предност - Издржливи, Се Мијат, Отпорност На Корозија, Водоотпорен, Прашина Доказ, Заштита Од Сонце.- Ефикасно Да Се Избегне Носат, Загадување, Degumming И Други Феномени На Резервни Гуми Поради Долгорочна Некористење.- Мулти Бои И Стилови За Избор.Веднаш Се Подобри Автомобили Визуелна Ниво, Разубавувањето Тело, Модата И Убавината.- Најлон Мозок И Тока Дизајн За Да Се Спречи Гуми Маска Од Испаѓање И Заштита На Гуми Цврсто.Како Да Се Пресмета Вашите Гуми Дијаметар?-Ако Вашиот Гуми Е Напишан Со P215/60r16, A=215 B=60 C=16. Гуми Дијаметар=Axb/500+Cx2.54 =215x60/500+16x2.54 =66.44 cm, Треба Да се Купи 14 Инчен Еден.Забелешка-Поради Разликата Во Осветленоста Меѓу Екранот И Светлината, Ве Молиме Обидете Се Да Се Избегне Боја Разлики.Ако Имате Било Каков Проблем, Ве Молиме Контактирајте Со Мене, I 'D Сакаат Да Им Помогне.

Особините