.

OnlyZhao USS Sampson Ddg-102 Резервни Гуми Тркало Покрива Автомобил Камион SUV Camper Одговара за Jeep Wrangler Сахара

OnlyZhao USS Sampson Ddg-102 Резервни Гуми Тркало Покрива Автомобил Камион SUV Camper Одговара за Jeep Wrangler Сахара

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Материјал : 100% Полиестер Влакна.Висок Квалитет На Материјалите, Таписерии Изработка,Меки И Цврсти, Долготраен И Издржлив.Силна Водоотпорен Материјал, Не Само Dustproof Водоотпорен Исто Така, Може Да Се Спречи Од Сонцето И Корозија, Во Голема Мера Го Подобри Изгледот На Возилото, Да Ги Задржи На Резервни Гуми Чисти.Универзал За Џипови, Приколки, Rv, Џип, Камиони, Особено Одговара За Хонда Cr-V, Jeep Wrangler, Campers, Тојота Crv Rav4, Suzuki, Форд И Камиони.Резервни Гуми Поклопецот Е Лесен И Практичен Начин Да Се Заштити Вашето Слободно И Да Додадете Некои Стил Во Исто Време.На Маска Ви Помага Да Се Заштитат Од Сонце,Дожд,Кал,И Други Елементи,Мензи Може Да Биде Суспендиран Или Hosed Off.Гуми Големини Се Наведени На Детална Слика.Ве Молиме Проверете И Мерка На Вашиот Тркала Внимателно Пред Да Ги Купите.Тоа Овозможува Елегантен, Ниско-Клуч Стил, Овие Карактеристики Се Трајни, Па Тие Ќе Го Одржуваат Нивниот Изглед, Додека За Заштита На Вашиот Автомобил Гуми Сезона По Сезона.Ги Користат Нашите Гуми Се Покријат Серија Да Се Направи Вашиот Автомобил Гуми Повеќе И Повеќе Издржливи.Едноставен За Инсталација И Отстранување , Без Потребни Алатки.Резервни Гуми Упатуваа Големина Guide Size S (14") Е Погодна За : Дијаметар 60~69cm M Големина (15") Погоден За : Дијаметар 70~75cm L Големина (16 Инчи) Погоден За : Дијаметар 76~79cm Size Xl (17") Погоден За : Дијаметар од 80~83cm Under Нормални Околности, Нашата Превозот Времето Е 7-14 (Не Вклучувајќи Процесирање на Нарачката Време).Ако Постојат Празници Или Посебни Околности, Превозот Време Ќе Биде Продолжен.Ние Сме Посветени На Обезбедување На Квалитет На Сервиси.Ако Наидат На Проблеми, Ве Молиме Контактирајте Со Нас И Ние Ќе Ве Контактираме Веднаш Штом Ќе Примите Порака.ã€'.

Особините