.

Xac V-На H-A-L-E-N Гуми Поклопецот е Водоотпорен и Dustproof, Убава на Изглед, и го Задржува На Чиста Гума

Xac V-На H-A-L-E-N Гуми Поклопецот е Водоотпорен и Dustproof, Убава на Изглед, и го Задржува На Чиста Гума

DEN 407.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Целосно Дизајнирана, Еден Двострано Печатење. 14 Инчи, 15 Инчи, 16 Инчи И 17 Инчи Се Достапни.Погоден За Гума Дијаметар На 23" -33".Пред Ставање На Ред, Ве Молиме Да Ги Прочитате Деталите За Производот Внимателно.Широк Спектар На Апликации-Гума Опфаќа Се Особено Погодни За Џип, Приколка, Rv, Џип, Камион Итн. 7-14 Дена.Ве Молиме Почекајте Трпеливо,Или Можете Да Го Користите Забрзана Испорака(3-5 Дена).Нашите Резервни Гуми Опфаќа Се Направени Од Високо-Квалитет Полиестер Влакна.Издржливи, Водоотпорен И Dustproof.Лесно Да Се Чисти, Вие Само Треба Да Се Избрише Со Крпа.Силна Водоотпорен Материјал, Не Само Dustproof И Водоотпорен, Но, Исто Така, Сонцето-Доказ И Анти-Корозија, Значително Подобрување На Изгледот На Возилото И Чување На Резервни Гуми Чисти,Универзален Тип Погоден За Приколки, Rvs, Спортски Автомобили, Камиони И Многу Возила.

Особините