.

Flyshop 63/64 x 2-23/64 25 x 60mm Ударна Дупка, Синтетички Каучук Grommets Firewall Дупка Plug Жица Заштита, Овална, Двострано, 8-Пакет

Flyshop 63/64 x 2-23/64 25 x 60mm Ударна Дупка, Синтетички Каучук Grommets Firewall Дупка Plug Жица Заштита, Овална, Двострано,

DEN 1123.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

Големина : 25/32" x 2-1/8" / 20 x 54mm Внатре Дијаметар, 63/64" x 2-23/64" / 25 x 60mm Ударна Дупка, 3/32" / 2.5 mm Ритам Ширина, 5/16" / 8мм Вкупна Дебелина.Материјал : Флексибилни Синтетички Каучук,Не-токсични и Невкусна,Силна Изолација Заштита Функција,Прашина-доказ и Пламен-retardant.Карактеристики : да се Чува на жици или други материјали од триење од метал,Рок жици преку рамка, firewall, лим и други апликации.Инсталација : Лесно намалување на дијаметарот на гума приклучокот,а потоа брзо директно во ударна дупка.Пакетот Вклучува : 8 Компјутери x Гума Grommet.

Особините