.

iuuygju95951 Креативни Кожа Grommets Комплет 3 Боја 0.55 во Внатрешниот Дијаметар на Метален Grommets Комплет Метал Grommets комплет со Инсталациони Алатки

iuuygju95951 Креативни Кожа Grommets Комплет 3 Боја 0.55 во Внатрешниот Дијаметар на Метален Grommets Комплет Метал Grommets

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

120 сетови, 3 бои : златна,сребрена,црна.Претходно биле вклучени внатрешен дијаметар : 14 mm/0.55 во,надворешен дијаметар : 22 mm/0.86 во.Доаѓа со 3 инсталација на алатките.Одговара на вашите потреби во конфекциското производство, поправка, и декорација.Погоден за чевли, облека, ремени, торби, DIY занаетчиски предмети, платно, tarps, шатори, тенди, кожа занаети, и да додадете декорации на вашиот занаети.Направени од високо-квалитет на метални материјали, текстурата е тешко, бојата е природно, трајни, и не избледуваат.Добра отпорност на абење и висока температура отпор. 100% сосема нов и висок квалитет.

Особините