.

HealthyLine Далеку Инфрацрвена Загрева Нога Заврши - 57 x 13

HealthyLine Далеку Инфрацрвена Загрева Нога Заврши - 57 x 13

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Природни Турмалин Камче - ФДУ Регистрирани.Производителот Од Healthy Line ЊУЈОРК.СОФИСТИЦИРАНИ ВРЕМЕ и КОНТРОЛА на ТЕМПЕРАТУРАТА : high tech контролер за прилагодливи топлина и автоматски исклучи settings (1-12 час).Највисок квалитет и отпорни на топлина, медицински-одделение mesh ткаенини материјали во индустријата!.КУПИ СЕГА СО ДОВЕРБА : 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА и Трговија Во бенефиции.Фантастични и секогаш корисни за услуги на клиентите тим во НАС!.Оваа 3 парче сет комбинира за да се формира еден уред кој ќе се одржи една или на двете нозе на време, така што тие се изложени на смирување на топлина терапија.Во внатрешноста, 244 природни турмалин gemstones и жолта глина притиснете во нозете, глуждовите и стапалата за ослободување на напнатоста и discomforts.

Особините