.

HealthyLine Далеку Инфрацрвена Греење Подлога - Исполнет со Аметист, Турмалин и Obsidian Gemstones - Мали Електрични Загрева ТАО Мат (18 x 18)

HealthyLine Далеку Инфрацрвена Греење Подлога - Исполнет со Аметист, Турмалин и Obsidian Gemstones - Мали Електрични Загрева

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Безбеден, удобен и сигурен : софистицирани време и контрола на температурата висока технологија со авто исклучи контролер и дополнителни слоеви на заштита од несреќи.Вашата лична благосостојба асистент - Искористам оваа лесни, флексибилни, и пренослив модел со вас за терапија-on-the-go секаде и во секое време.Највисок квалитет на материјали во индустријата, вклучувајќи и тешки индустриски одделение делови и материјали, трајни отпорни на топлина медицински-одделение решетката ткаенина.Она што е внатре во нашите душеци?Нашите инфрацрвена греење влошки се изградени со 21 функционална слоеви.На врвот површината на мат исполнет со уверение накит одделение не се лекува, unpainted, како и природни скапоцени камења.Купи со доверба : 5 годишна Гаранција, брзо и вид грижа на клиентите и трговија во корист!.Помогне во лекувањето на pinches, болка и вкочанетост, со посебно дизајниран инфрацрвена греење влошки, кои топло оваа област во смирување удобност.Инфраред загрева мат-индуцирана пот е составен од холестерол, масти растворливи токсини, тешки метали, сулфурна киселина и амонијак (како и натриум и урична киселина.) Да се ослободиме од овие нездрави материјали можат да го подобрат во голема мера го подобри вашето здравје.Олеснување на тензија, вирус, и хронична болка од горниот дел на грбот кон долниот lumbar област, зголемување на протокот на крвта, ублажување на спазмите и смирување на мускулите.Негативните Јони се обезбеди удобност и да се подобри квалитетот на животот за оние кои се соочуваат со замор.Ако сте во потрага за одговори на вашата борба, оваа терапија мат може да биде од корист за повеќе симптоми влијаат на вас.

Особините