.

YTREI Индустриски Стил Ковано Железо Декоративни Куки Ходникот Ѕид Виси Грб Куки Практична Личност Опрема Грб Куките

YTREI Индустриски Стил Ковано Железо Декоративни Куки Ходникот Ѕид Виси Грб Куки Практична Личност Опрема Грб Куките

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Чиста рачно изработени производи, едноставен и уникатен стил, достоен за вашата колекција.Тешки Цврстата Екипа Пеглаат со пред-drilled дупки за лесно монтирање.Гроздобер Антички шарм дизајн, боени за траен.Одличен за Кеси, Виси Оркестарот, Крпи, марами.Направена од леано железо Уникатен cattail тема дизајнирани да функционираат како јадица.Тешки Цврстата Екипа Пеглаат со пред-drilled дупки за лесно монтирање.Гроздобер Антички шарм дизајн, боени за траен.Одличен за Кеси, Виси Оркестарот, Крпи, марами.Направена од леано железо Уникатен cattail тема дизајнирани да функционираат како јадица.Се користи за да се откажам копчиња, капи или употреба само како ѕид декорација Завртки вклучени.Материјал : фрли iron Style : Vintagemade во China Package Листа : 1 x Hook Notice : 1.Ве молиме овозможи 1-5мм грешка поради прирачник за мерење.2.Бојата може да имаат различни како разлика екранот, pls се разбере.

Особините