.

(Сет од 6) 10 Мл од не ' Рѓосувачки Челик Dredge Shaker со Рачка, Зачин Диспензерот за Готвење/Печење со Tezzorio

(Сет од 6) 10 Мл од не ' Рѓосувачки Челик Dredge Shaker со Рачка, Зачин Диспензерот за Готвење/Печење со Tezzorio

DEN 1521.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Совршен за Ресторан и за Домашна Употреба во Издавање Сол, Бибер, Шеќер, Шеќер во Прав и Други Зачини за Готвење, Печење и како Condiment Контејнери.Направена од Комерцијални Одделение од Нерѓосувачки Челик.Професионален Квалитет.Завртка-на врвот за да се олесни refilling.Во прилог Ергономски Рачка за Удобно Користење.Висина : 4 Инчи, Горниот Дијаметар : 2 3/4 Инчи.Капацитет на 10 мл, Боја : Сребрена, Облик : Тркалезна. 10-Унца Dredge Shakers со Рачки.Достапни во Собата на 2, 3, 4, 6, 12 Пакети.

Особините