.

Чадор Голф, Превртена Внатре кон Надвор, Превртена УВ Заштита Уникатен Windproof, Обратна Отвори Виткање со C Кука

Чадор Голф, Превртена Внатре кон Надвор, Превртена УВ Заштита Уникатен Windproof, Обратна Отвори Виткање со C Кука

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

♦ ЧАДОР ПОВРШИНАТА ЗГОЛЕМЕН, обратна отворен, патување влажни рамо. ♦ ВЛАКНА РЕБРА за ДА се ПОДОБРИ ФЛЕКСИБИЛНОСТА НА РЕБРА, compressive својства. ♦ ВНАТРЕШНА ЧАДОР КРПА ИСТЕКУВАЊЕ ТРЕТМАН,Направи чадори постабилна во бури. ♦ HANDS-FREE СПРАВИ со ДИЗАЈН, слободни раце, и тоа може да реагира слободно на дождливите денови. ♦ Со ДВОЈНА УПОТРЕБА ВРЕМЕТО, заштита од сонце технологија, дожд и топлинска изолација, убие две птици со еден камен.

Особините