.

Безжичен Маус со Мини Ергономски, 2.4 G Noiseless Глушец со USB Приемник, Пренослив Компјутер Глувци со Независни Прекинувач за КОМПЈУТЕР, Таблет, Лаптоп со Windows System - Нане З?

Безжичен Маус со Мини Ергономски, 2.4 G Noiseless Глушец со USB Приемник, Пренослив Компјутер Глувци со Независни Прекинувач

DEN 239.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пакетот Вклучува USB Глушец x 1 USB Приемник x 1 Прирачник за Корисникот x 1.Молчи Глувчето со Ултра Доста Кликнете Уживаат го исклучите дизајн без кликнете на звук, совршен за јавниот простор, како библиотеки, канцеларии и други прилики.Стилски Контура со 4 Боја На безжичен глушец нуди 3 бои, црна, нане зелена и розова боја за да одговара на вашите специфичен начин на живот и светла до вашиот десктоп. [Стилски и Удобно Дизајн] Y-форма, текстура на двете страни носи голем ефект на анти-отпечатоци и пот-отпорни. [Smart Менаџмент на Енергија] лаптоп глувчето ќе влезе во режим на спиење, ако не работат во 10 минути, само притиснете било кое копче за да се разбудат до тоа.

Особините