.

Батерија Безжична Вертикална Глувчето, Eirix BT 3.0 4.0+2.4 GHz Прилагодливи Агол Ергономски Глушец (2021 Надградена), DPI 600/1200/1600/4000 со LED Светло Безжична Глувци за PC/MAC, 6 Програм?

Батерија Безжична Вертикална Глувчето, Eirix BT 3.0 4.0+2.4 GHz Прилагодливи Агол Ергономски Глушец (2021 Надградена),

DEN 791.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

【SMART ПРЕФРЛАЊЕ ПОМЕЃУ Повеќе УРЕДИ】 : Нашата глувчето доаѓа со три врска опции, како и опција да се поврзете до три уреди.Ве молиме продолжете со користење во текот на неколку дена да расте навикнати да и уживаат целосна удобност на дизајнот.

Особините