.

Безжичен Глушец, X9 Перформанси на Безжични Компјутерски Глушец за Mac или PC - Тивка Кликнете на Глувчето со Прилагодливи DPI - Удобен за Безжичен Глушец за Лаптоп, Деск?

Безжичен Глушец, X9 Перформанси на Безжични Компјутерски Глушец за Mac или PC - Тивка Кликнете на Глувчето со Прилагодливи

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Еден од СУШТИНСКО значење на работното место : Стоп за потпирајќи се на touchpad на вашиот лаптоп.Зголемете ја продуктивноста и работат ефикасно со cordless глувчето за лаптоп кој е лесен за користење, удобно, и во состојба на завршување на било задача на Mac или PC.СИГУРЕН БЕЗЖИЧНО ПОВРЗУВАЊЕ : Каже збогум на кабел нередот на вашиот монитор.Со 2.4 Ghz технологија, нашите компјутерски глушец безжична обезбедува силна конекција од до 30ft далеку.Едноставно приклучување на USB приемник во и да се започне.УДОБНОСТА ФОКУСИРАНИ : слим ambidextrous телото на нашиот тивок глувчето ќе се вклопуваат во вашата дланка, па можете да ги точка и кликнете удобно, за неколку часа.Исто така, елегантни сите-бела мат финиш додава еден допир на стил за вашето работно биро.ТИВКО И ПРЕЦИЗНА : Нашиот тивок глувчето е опремен со "тивка кликнете на" копчиња кои намалување на бучава и до 90%, додека DPI прекинувач ви овозможува да се префрлате помеѓу 800/1200/1600 DPI начини за персоналните чувствителност предност.КУПИ СО ДОВЕРБА : Ние се стремиме за извонредност во нашите производи, како и нашата служба за корисници.Затоа, со купувањето на нашите безжични компјутерски глушец, ние го вклучите ЖИВОТ ПОДДРШКА, без мака се враќа, и до 2-годишна гаранција.Тука е причината зошто X9 RFDYNAMOUSE е за вас.ЕЛЕГАНТНИ, ЕДНОСТАВНА, СИГУРНА : бела мат тело со 3 копче/копчето за тркала распоред ќе изгледа одлично на секоја работна станица и нашиот докажан дизајн нуди години на сигурна употреба.СТАБИЛНА БЕЗЖИЧНА ТЕХНОЛОГИЈА : 2,4 G технологија нуди до 30ft опсег преку нашите USB приемник.МАЗНА И ПРЕЦИЗНА : оптички сензор способен да се префрли помеѓу (800/1200/1600) нуди неверојатна точност кога се движите.УДОБНО AMBIDEXTROUS ДИЗАЈН : без Оглед на рака предност, нашите глувчето ќе одговара совршено на дланката за максимална удобност.КОМПАТИБИЛЕН СО MAC & PC : Setup е едноставно.Вметнете во USB-А или USB-C dongle во било каков лаптоп или компјутер и да започнете.Долготрајна БАТЕРИЈА : 2 "ААА" батерии (вклучени) се бараат за да моќ на глувчето за стотици часа на употреба.Цел на нашите безжичен глушец и да почне да работи ефикасно!.Во X9 Перформанси, ние веруваме во нашите производи.Тоа е причината зошто ние се врати сите нив со пријателски и лесен-за-се постигне поддршка за било која од вашите прашања.

Особините