.

КООРДИНАТОР Голем Капацитет Мажите Оксфорд Водоотпорен Мултифункционален Рамо Кеси Гласник Градите Прашка Crossbody Кеси Travelfor Машки

КООРДИНАТОР Голем Капацитет Мажите Оксфорд Водоотпорен Мултифункционален Рамо Кеси Гласник Градите Прашка Crossbody Кеси

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Издржлив материјал и набитост : Оваа мажите торба е направен од високо-густина водоотпорен и солза-отпорни на ПВЦ материјал и полиестер ткаенини.Двонасочна отворање на метал патент дизајн е издржлив.Удобно се врати струење дизајн и повеќе слоеви на дебели и мека дише перници се осигура дека гравитацијата е во целиот мажите прашка торба е распространета, и тоа може да се носи удобно, дури и ако тоа е полна со опрема.Дише и прилагодливи широк рамо ремени се направени од дише материјали за да се помогне во олеснување на рамо притисок.На водоотпорен торба е опремен со прилагодливи градите тока, што ќе ви овозможи слободно да се контролира должината на рамо, рака.Мали и организиран џебови : Оваа мажите гласник торба има посебна поместена оддел дека може да се одржи 10.5-инчен i Pad.Пространа пакување за замрзнување може да се сместат вашата облека, книги, ручек кутии и други дневни потреби.Постојат повеќе функционални џебовите на предната страна, може да се стави пари, мобилни телефони, копчиња, пенкала и други мали предмети.Лесно да се расплетува, до 180 степени.Убава дизајн и погодност : Оваа мажите прашка ранец обезбедува надворешен USB порт, и вграден-на полнење кабел се поврзува со моќта банка за полнење.На keychain е погодно за чување на клучеви.На рамо, рака може да се прилагоди лево и десно.Мултифункционален и подарок-давање : Оваа торба е одличен придружник за активности на отворено, погоден за кампување, кратки патувања, одмор, туризам, и пешачење.Најдобриот подарок за вашата сопруг/сопруга/љубовник/син/ќерка/rider/дневно ранец.Ако имате било какви прашања, ве молиме пишете ми и одговори во рок од 12 часа.Ви благодариме.

Особините