.

Ampro Про Styl Јасно Мраз Протеини Стил Гел, 10 Мл

Ampro Про Styl Јасно Мраз Протеини Стил Гел, 10 Мл

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Не-мрсна.Алкохол-слободно јасен Мраз стил Гел.Додава тело и сјај на сива, руса или посветла боја на косата.AMPRO Про Styl јасно Мраз протеини Стил Гел има не-мрсна текстура и ќе не шушка.Тоа е алкохол-бесплатно, па тоа нема да се исуши кожата.Оваа AMPRO Про Styl гел доаѓа во 10 мл Када и додава тело и сјај на сива, руса или посветла боја на косата.

Особините