.

HAODA Велигден Јајце String Светла Батеријата Напојува Самовила String Светла Велигден Декорации на Велигденски Украс Дрво Дома Партија Шарени

HAODA Велигден Јајце String Светла Батеријата Напојува Самовила String Светла Велигден Декорации на Велигденски Украс Дрво

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Велигденски Украс : Совршен за Велигденски фестивал прослава.На велигденски јајца string светла имаат светли бои и симпатична јајца облик дизајн, кој светлина може да вашиот дом со овие убави и шарени декорација.Затворен Надворешна Декорација за Велигден Прослава : ги Красат вашата градина, спална соба, врата, прозорец, дрво, венци и така натаму, исто така може да додадете некои фестивалска атмосфера од овие светла на Велигден.Напојува со низок напон и нема да се прегреат по подолг период на употреба. - Векот на траење : до 6000 часа. - Температура на бојата : 2000 K. - Влезен Напон : 4. 5 V. - Заштита на Ниво : IP54 - Прозрачна Флукс : 3 ( lm ).Description Easter Јајце String Светла Батеријата Напојува Самовила String Светла Велигден Декорации на Велигденски Украс Дрво Дома Партија Colorful Features - Материјал : Пластични и бакарна жица - Боја : Шарени Големина : Околу. 300. 00 X5. 00 X5. 00cm, 117. 90 X1. 97 X1. 97in Package Including1pc светилка string.

Особините