.

Божиќ Украси, Волна Почувствува Топката Шарени Гарланд рачно изработени Топчиња се Чувствува Топката Garlands за Ѕид Божиќ Дрво Декорација Божиќ Украси

Божиќ Украси, Волна Почувствува Топката Шарени Гарланд рачно изработени Топчиња се Чувствува Топката Garlands за Ѕид Божиќ

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Издржлив материјал, филц топчиња се изработени од волна, влакна и се целосно рака-felted, кои се меки и удобни, може да се примени repeatly;.Гроздобер стил на дизајн, прекрасна топката може да даде визуелно влијание, и се чувствува топки се слатка и домот на допир за да се чувствувате, тоа е мазна на површината на топката, додавајќи топла селски чувствуваат до вашиот дом.Убаво декорација алатка, топки изгледа домот и симпатична кога тој виси на ѕидот или како позадина украси, не само што може да се како ѕид украс на дневната соба или спална соба во домот, но, исто така, ќе бидат поставени на маса како убаво централен.Лесно да се откажам, лесно за виси на таванот, ѕидовите како партија или домашна декорација.Материјал : Волна почувствува.Издржлив материјал, филц топчиња се изработени од волна, влакна и се целосно рака-felted, кои се меки и удобни, може да се примени repeatly; Гроздобер стил на дизајн, прекрасна топката може да даде визуелно влијание, и се чувствува топки се слатка и домот на допир за да се чувствувате, тоа е мазна на површината на топката, додавајќи топла селски чувствуваат до вашиот дом Убаво декорација алатка, топки изгледа домот и симпатична кога тој виси на ѕидот или како позадина украси, не само што може да се како ѕид украс на дневната соба или спална соба во домот, но, исто така, ќе бидат поставени на маса како убаво централен Лесно да се откажам, лесно за виси на таванот, ѕидовите како партија или домашна декорација.

Особините

Material:
Wool felt
Color:
Dark green, blue, beige, brown, red, pink
Size:
4cm
Weight:
10g
Package includes(without retail package):
3 x Christmas felt balls :