.

4Pcs Розово Злато Круг Точка Гарланд Streamer за Полнење, BetterJonny Партија Декорација Сјајот Хартија Виси Bunting Банер Позадина за Роденден, Свадба Бебе Туш

4Pcs Розово Злато Круг Точка Гарланд Streamer за Полнење, BetterJonny Партија Декорација Сјајот Хартија Виси Bunting Банер

DEN 263.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

★Пакетот Вклучува : 4 парчиња хартија ѕвезда банери на 13 нозе / 4 метар Garlands, целосно 52 нозе / 16 метри.Тоа ќе биде празнична партија виси оркестарот особено совршен за трепкане малку ѕвезда или планета тема партии. ★Материјал : партија табела confetti и роуз злато гарланд streamer се направени од ткиво хартија, ѕвезда и круг форми во избрани големини и убава боја, блескавата ќе го направат вашиот партија сосема различни. ★Лесен за користење : Ѕвезди & Кругови се пораби со сребрен конец.Се разоткрие целиот влакно и висат тоа со грижа за да се избегне пресврт.на garlands може да се намали на различни должини.Само висат тоа, овде можете оди!. ★Широко се Користи : Совршен однесува на целата палета на настани, како што е роденден, ангажман, свадба, бебе туш, годишнина, матурска, Божиќ, дома, christenings, fetes или било која партија резерви. ★100% Задоволство Гаранција : Ако имате било какви прашања во врска со купување или производи, ве молиме контактирајте со нас веднаш и ние ќе ви помогнат во секое време.Спецификација : Гарланд Круг Точки за Полнење за Партија Supplies Material : висок еднаквост занает paper Color : Злато се Зголеми Количеството : 4pcs garland Size : секој е 4 метри/13.1 долги нозе,целосно 16meters/52 нозе long Package се Вклучени : 4 x Розово злато garland Feature : 1.Ѕвездата гарланд и партија табела confetti се во домот се зголеми злато со рефлексивни блесок, кој ќе биде око-фаќање на украси за вашиот дом или партија.2.Тоа зачини нагоре, го одликува и импресионира најмногу настани како што се Роденден, Fetes, Скара,Божик, Нова Година, Ангажирање, Дома, Свадби, Christenings, Матурска, Танцување рецитал, градинарски и така натаму.3.Контактирате за ако имате било какви прашања со производи.Ние ќе го реши проблемот за вас веднаш.Само запомнете дека вашето задоволство е нашиот прв приоритет.Answer : ___________________________ NOTE : 1.Ве молиме овозможи димензионални грешки се предизвикани од различни мерење алатки.2.Ве молам, разберете дека бојата на објектот може да биде малку поинаков од сликата, поради различни компјутерски екранот.3.Ве молиме да се биде внимателен кога ќе виси објект, го извади една страна на друга страна, пак, не се и во 2 страни за да се спречи метежот кога ќе ја отворите.Исто кога ќе сакате да го среди тоа, по употреба.

Особините