.

Мобилен Телефон Чанта Торба со Aapporto - за iPhone 7 8 Плус Галакси S8+ Забелешка 8 и Повеќе - Мека Случај Торбичка - Половината Појас Прилог - Zippered Паричникот Оддел - Crossbody Рамо

Мобилен Телефон Чанта Торба со Aapporto - за iPhone 7 8 Плус Галакси S8+ Забелешка 8 и Повеќе - Мека Случај Торбичка -

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

D752341 - Aapporto е регистрирана трговска марка, се однесуваат на USPTO.Рака детали : однесуваат на слики од нашите рамо ремени, многу рамо кеси достапни денес имаат ремени кои не се совпаѓаат со торба, тие се направени од premanufactured webbing, итн.62", ако вашиот телефон е на i Phone 8, таа е помала за околу 3/4", па вашиот телефон се уште ќе се вклопи со екстра простор на врвот. 3 Прегради : главната телефон на преградата има патент на врвот, на задните паричник на преградата има вертикална патент и работи и за safekeeping кредитни картички, пари, возачка дозвола, итн.24" долго, и со додавање на заштитна тежок случај, како Otter Box, итн., нашата рака ткаенина натпревари торба ткаенина, тие се направени од сечење, виткање и шиење 2 парчиња на појавување на ткаенина заедно, рака должина е 47"-48" долго, а 23.5", ова е причината зошто внатрешната димензија на нашите торба е 6., плус пред се отвори џеб за брз пристап кога треба тоа Каде да го стави кармин и очила за сонце?Кармин ќе се вклопи во една од двете zippered прегради, или отворете џеб, очила за сонце може да се врши со користење на врат врвца рака е прилагодлив, торба може да се носи преку рамо, crossbody, или за околу рака може да се носи на појас, како појас, со Телефон Торба во прилог користење вклучени carabiner За безбедност, главниот телефон оддел патент се отвора & затвора на врвот, а не на страна, па ако го оставите отворена, вашиот телефон нема да падне надвор Крпа лагер пораби во сите прегради обезбедува мека заштита за екранот на вашиот телефон Дел Број 7446 PBBL Живот Замена Assurance CLick на Копчето на Врвот на оваа Страница - Патување Полесни и Заштита на вашиот Phone Intellectual Имот забелешка : Телефон Торба со Aapporto - Дизајн на Патент Бр.Тајната за Патување Lighter Carry само вашиот essentials користење на нашите Телефонски Торба со Aapporto, ова се зајакнува вашата посветеност да патуваат полесни, ако се земе голема торба ќе ја пополни!Компатибилен со повеќето мобилни телефони со напорна случај, вклучува i Phone 6 & 7 Плус, Галакси S7 и Забелешка 5 Внатре димензии : 6., 3 преградата на предниот дел е отворен џеб за брз пристап.Придобивки : вертикална торба дизајн, што е спротивно на хоризонтална дизајн, ќе не јаз се отвори како многу кога лево случи сериозна проектирање далеку и кон вашиот половината, торба може да се носи на повеќе начини од околу вратот, над рамото, или околу половината, детални слики кои покажуваат овие опции се вклучени во секој пакет, стил и дизајн е родово-неутрални.62" x 4" x 1", надвор димензии 7.75", ова ќе биде лабава одговара за вашиот телефон, не е сит се вклопуваат, ако вашиот телефон е на i Phone 8 Плус тоа е 6., се зголемува вашиот телефон димензија на околу 6.Ткаенини : сино платно надвор, мазна крпа лагер внатре обезбедува заштита за вашиот телефон е на екранот, торба ја одржува својата форма, бидејќи на тенки слоја на пена пораби во-помеѓу надвор ткаенина и во внатрешноста на лагер.

Особините