.

BoxWave Вртливата Спојувалка За Каиш - Модел C (Матирано Јасно)

BoxWave Вртливата Спојувалка За Каиш - Модел C (Матирано Јасно)

DEN 108.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Висок квалитет, едноставни за употреба, и монтажни спојувалка за каиш.Пролет спојувалка за каиш кој ротира 360 степени.Вклучува издржливи метална завртка што совршено се вклопува во вашиот спојувалка за каиш застапник.Достапен во црна и матирано јасна боја.Само компатибилни со избрани Box Wave случаи.Зглобот Спојувалка за Каиш - Модел C е со висок квалитет, едноставни за употреба, и монтажни спојувалка за каиш за на вашиот Box Wave случај.

Особините