.

Дизни Паркови Божиќ Бивол Plaid Руно Ќебе Фрли Мики И Пријателите

Дизни Паркови Божиќ Бивол Plaid Руно Ќебе Фрли Мики И Пријателите

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Дизни Паркови Божиќ Бивол Plaid Руно Ќебе Фрли Мики И Пријателите. 60" X 50" Руно Фрли. 65% Полиестер 33% Памук И 2% Останати.Cuddly, Мека, Топла и на ДИЗНИ!!!.Го прослават Празниците со оваа Забавна и Празнична Руно Фрли. 100% Автентични Дизни Паркови Стока.Дизни Паркови Божиќ Бивол Plaid Руно Ќебе Фрли Мики И Пријателите. 65% Полиестер 33% Памук И 2% Останати.

Особините