.

Kareem Абдул-Jabbar Потпишан LA Lakers Со Магија Џонсон 16x20 Фото - Шварц Автентични

Kareem Абдул-Jabbar Потпишан LA Lakers Со Магија Џонсон 16x20 Фото - Шварц Автентични

DEN 5999.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Бесплатен Превозот И Бесплатно Враќа.Доаѓа со Сертификат за Автентичност и 100% пари гаранција за враќање.Рака Потпишан од страна Kareem Абдул-Jabbar.Ние нудиме 100% Гаранција за Автентичноста на секој Autographed Објект ние продаваме.Одличен подарок идеја.Kareem Абдул-Jabbar потпишан LA Lakers со Магија Џонсон 16x20 фотографија.Објектот доаѓа со Шварц Спортски Сувенири подесувате-доказ нумерирани холограмот и Сертификат за Автентичност кој може да биде потврдена onli.

Особините