.

TOM SELLECK (Магнум П I.) 8x10 Фото Потпишан Во-Лице

TOM SELLECK (Магнум П I.) 8x10 Фото Потпишан Во-Лице

DEN 2160.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

UACC Регистрирани Autograph Дилер #976 година. 100% Автентични Autographs Гарантира за Живот.Сертификат за Автентичност (ГРБОТ), под услов.Ние никогаш не продаваме 'пред печатење" или компјутерски генерирани фотографии.Во парк и се подготвени да брод!.Прекрасен портрет на 80-тите секс симбол.

Особините