.

BREAKING BAD (Арон Пол, Bryan Cranston, Ана Gunn, RJ Mitte, Декан Норис, Betsy Брант) 8x10 Фрлија Фото Потпишан Во-Лице

BREAKING BAD (Арон Пол, Bryan Cranston, Ана Gunn, RJ Mitte, Декан Норис, Betsy Брант) 8x10 Фрлија Фото Потпишан Во-Лице

DEN 12000.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Во парк и се подготвени да брод!.Сертификат за Автентичност (ГРБОТ), под услов.Ние никогаш не продаваме 'пред печатење" или компјутерски генерирани фотографии.UACC Регистрирани Autograph Дилер #192. 100% Автентични Autographs Гарантира за Живот.Промо шут на актерите, потпишан од страна 6. Арон Пол, Bryan Cranston, Ана Gunn, RJ Mitte, Декан Норис, Betsy Брант.

Особините