.

LYSOZ Телескоп Планината Адаптер,Метал В-Тип Телескоп забележување на т.н Опсегот Адаптер Видиме Заградата Планината Адаптер,што се Користи за Телескоп Микроскоп Би?

LYSOZ Телескоп Планината Адаптер,Метал В-Тип Телескоп забележување на т.н Опсегот Адаптер Видиме Заградата Планината Адаптер,што

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Направени од високо сила метал и пластика, издржлив и може да услуга за долго време.Работи со речиси било која точка-и-пука дигитални, SLR, dslr фото апарати и мобилни телефони.Може да ги собере различни видови на домет, окуларот барел дијаметар може да се стигне до 62mm.Заградата ротација овозможува визуелен пристап на окуларот без попречување на камерата/окуларот усогласување.Може да одговара со видиме, или само да користи мобилен телефон.Опис : Нашата камера планината адаптер е направен од висок квалитет на метал, кој е многу издржлив и може да обезбеди долгорочна услуга живот.Работи со речиси било која точка-и-пука дигитални, SLR, dslr фото апарати и мобилни телефони.Може да ги собере различни видови на домет, окуларот барел дијаметар може да се стигне до 62mm.Заградата ротација овозможува визуелен пристап на окуларот без попречување на камерата/окуларот усогласување.Се надевам дека ќе имаат големо време на снимање со нашите адаптер.Карактеристики : Материјал : Метал Боја : Црна (како што е прикажано на слики) Тежина : околу. 487g Големина : како се покаже во слика Пакет се Вклучени : 1 x Стојат Планината 1 x Phone Клип Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

Особините