.

Малку Ми Бебе Девојки Мини Срцето Layette Сет, Розова, Новородените

Малку Ми Бебе Девојки Мини Срцето Layette Сет, Розова, Новородените

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% Памук.Увезени.Прилепува затворање.Секој сет содржи 1 нозе sleeper, 1 бебе шапка/кап, и 1 фотографија keychain.Секој footie прилепува пред за полесно облекување и се менува.Бебе капи/ капи се големи за да помогне во одржување на бебето температурата на телото.Бебињата го изгубат најголемиот дел од нивното тело топлина преку нивните глави.Кои се вклучени во овој пакет е една симпатична фотографија keychain (не се направени по Малку Ми) која може да се прикаже 1 од 2 инчен фото на вашето бебе. 3-Парче подарок поставува вклучуваат суштинско значење за сите нови бебиња може да се користи.Новородените бебиња се оди преку голем број на спиење n игра прагови и капи.Малку Ми Бебе Девојка Мини Срцето печати нозе coverall е 100% памук машина перат.Ова доаѓа со мини срцето печатење со само кавга уреденост.Мечка и срцето апликација завршува дизајн.Целосната inseam предвремени затворање овозможува лесно се менува.

Особините