.

Loomla Мачка Чешма, 85oz/2.5 L Милениче Чешма Затворен, Автоматски Куче Вода Диспензерот со Switchable LED Светла, 2 Замена на Филтрите за Мачки, Кучиња, домашни Миленици

Loomla Мачка Чешма, 85oz/2.5 L Милениче Чешма Затворен, Автоматски Куче Вода Диспензерот со Switchable LED Светла, 2 Замена

DEN 759.36

Износот
Во форма достапна за нарачката

Премиум Квалитет – куче и мачка чешма е направена од премиум BPA-free пластика, која е 100% безбедни материјал.Мачка и куче вода сад фармацевт ќе го издржат секојдневните користите за години без никакви гребнатинки или корозија.Висок-квалитет на градежни значи дека ова домашно милениче чешма нема да се скрши по некое време, и ќе станат составен дел од вашиот дом.Вие и вашето домашно милениче ќе љубов нашата мачка и куче чешма.Висок Капацитет – да Остане хидриран може да биде предизвик за домашни миленици, посебно за време на летните месеци.На Loomla нерѓосувачки челик мачка чешма е вашиот одговор на долго-траен снабдување со вода за мали миленичиња во вашиот дом.Куче и мачка чешма има 85 унци, тоа е доволно вода за мали животни за речиси една недела!Нивото на водата прозорец ви покажува колку е лево на мачка и куче вода сад фармацевт, така што вашето домашно милениче може да останете хидрирани, а да не се жедни.Шепот-тивко – Оваа чешма за мачки во внатрешноста има пумпа за вода што е толку тивко, ти никогаш не си го знам тоа е таму!На ниско ниво на бучава вода диспензерот за мачките и кучињата е одличен начин да им помогне на вашите миленици останат смирени и хидрирани во текот на ноќта.Многу животни се исплашени од гласни звуци, па тивко дизајн на ова куче и мачка фонтана вода сад го прави повеќе примамливата за животно сопственици, кои сакаат нивните миленици здрава и содржина.Забава За Вашето домашно Милениче – Нашата мачка и куче чешма беше дизајниран со вашите миленици во умот и обезбедува лесен начин за нив да ја задоволи својата жед додека се забавувате во исто време!Домашни миленичиња чешма може да биде само кул работа што треба, со цел да се задржи на вашиот мал пријател хидрирани и да се забавуваат.Домашно милениче резерви вода фонтани се на забавен начин за правење на вода пријатно за животни.Секогаш Чист & Свежа Вода – Не дозволувајте вашите домашни миленици се оди жеден!Нашите миленичиња фонтана е одличен начин да се задржи вашиот кожен пријатели хидриран.Куче и мачка вода диспензерот осигурува дека не е важно колку е зафатен што би можело да биде, тие секогаш ќе имате чиста и свежа вода за пиење.Мачката и кучето вода диспензерот филтер користи повеќе прочистување системи, тоа прочистува водата користење на јаглерод, не-плетени ткаенини и јонска размена смола. 2 размена филтри се опфатени со куче и мачка резерви вода фонтана.

Особините