.

Автоматско Милениче Чешма Фармацевт | Мачка Пиење Вода Диспензерот

Автоматско Милениче Чешма Фармацевт | Мачка Пиење Вода Диспензерот

DEN 1461.12

Износот
Во форма достапна за нарачката

Автоматско Мачка/Куче Миленичиња Чешма Фармацевт Мачка Пиење Цвет Вода Диспензерот Fountain We се фокусира на Интелигенција на домашно Милениче Чешма : Лесен нивото на водата прозорец - навремено да ве потсетам за да додадете вода.BPA Free & животната Средина-пријателски Материјал и Лесен За Чистење : Подобар живот започнува со заштита на животната средина.Нашите BPA-free милениче фонтаната е изградена од фино полиран ПП смола материјал.Опремен со силиконски мат (храна-одделение), кои можат ефикасно да се каже збогум на проблемот на натопување на дрвени подот.На едноставен, брз-ослободување структура е дизајниран за лесно отстранување и чистење.Се уште се загрижени за квалитетот на водата?За да се обезбеди вашите домашни миленици може да уживате во свежа вода, нашите филтри се составени од три филтрација систем-Памук мрежа подлога филтрираат коса слоевита и остатоци.Активиран јаглерод омекне тешко вода од чешма.Јонска размена смола прочистува и freshen вода пијат поздрав.Понудата Проштална да Висока Потрошувачка на Енергија & Гласна Бучава : Super silent пумпа која дава вие и вашите домашни миленици тивко и удобно опкружување.Веќе не Мора да се Грижите за домашни Миленици Не се пие Вода : Цвет водопад, цвет меур и нежни фонтана режим,која ги задоволува потребите на различни домашни миленици.Слободен паѓа крак да привлекува домашни миленици да пиете повеќе вода.На циркулација на вода за системот е дизајниран да ја зголеми областа за контакт на вода и воздух, и да се обезбеди повеќе кислород во водата, со здравје и виталност за домашни миленици.Превозот инфо : во Светот Превозот на располагање. - Следење на број вклучени - Бесплатен Превозот -*Поради побарувачката и превозот логистика, Купување се доставени помеѓу 3 и 6 недели.Лесно да се вратите Промените вашиот ум?Ние нудиме бесплатно и лесно се враќа и наплата на сите наши производи.Имате 30 дена да иницира наплата откако ќе ја нашите производи.Ве молиме да ни ги испратите стр.

Особините