.

HJKL Мачка Фонтана за Пиење,Миленичиња Вода Диспензерот со LED Осветлување,Мачки Фидер со Recirculate Filtring за Свежа Чиста Вода(за Пиење Фонтана,Сина)

HJKL Мачка Фонтана за Пиење,Миленичиња Вода Диспензерот со LED Осветлување,Мачки Фидер со Recirculate Filtring за Свежа

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Големина : 160.160.127 mm.Материјал : ПП смола + ' Рѓосувачки Челик.Се соберат на школка и сад,се стави на пумпа во право место.Вметнете во дренажа колона и го стави на дренажа диск.Место филтер врз дренажа диск.Стави боја школка и пиење фах,приклучок за кабелот за напојување.Фонтаната пумпа само со полнење преку USB порт не вклучувајќи го AC Адаптерот.Се препорачува тип миленичиња : мачки и средни/мали кучиња.Напојување : DC 5 V 1 A.Тежина : 0.6-0.9 кг.Капацитет : 2.0 Л. Она што е во Пакет : 1x Нерѓосувачки Мулти-Пет Фонтана.1x Јаглероден Филтер. 1x Пена Филтер.1x Фонтана Пумпа со Полнење преку USB Порт.1x Упатството.Тежина : 0.6-0.9 kg Power набавка : DC 5 V 1 ACapacity : 2.0 LMaterial : ПП смола + Нерѓосувачки Steel Size : 160.160.127 mm Recommended тип миленичиња : мачки и средна/мала dogs Power : 1.5 WWhat е во Пакет : 1x Нерѓосувачки Мулти-Пет Fountain1x Јаглерод Filter1x Пена Filter1x Фонтана Пумпа со USB Полнењето Port1x Настава Manual Product description Size : Мачка Вода Fountain How да се користат : 1. Се соберат на школка и сад,се стави на пумпа во право place2. Вметнете во дренажа колона и го стави на дренажа disk3. Место филтер врз дренажа disk4.Стави боја школка и пиење фах,приклучок за моќ cord NOTE : 1.Фонтаната пумпа само со полнење преку USB порт не вклучувајќи го AC Адаптерот.

Особините